• TREFL LALABOOM 61080 Zestaw kulko-klocków 36 elementów

Symbol: 789076
90.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.5
kurier 14
Kurier (Pobranie) 17
Dostępność 3 szt.
Zostaw telefon
Zestaw kulko-klocków Lalaboom to wyjątkowa zabawka sensoryczna. Wspomaga prawidłowy rozwój dziecka i zapewnia wiele możliwości zabawy. Dla dzieci od 10 miesiąca życia!
Odkrywaj świat z Lalaboom!
Spójrz! Te klocki można ze sobą łączyć, zaczepiając jeden o drugi. Kulko-klocki da się też rozkręcać i skręcać. Możesz je dowolnie mieszać, tworząc rozmaite konstrukcje. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! W zestawie znajduje się 36 elementów. Odkryj wszystkie kolory, kształty i faktury. Baw się i ucz z Lalaboom!
Więcej niż zabawa!
Kulko-klocki Lalaboom zostały zaprojektowane tak, aby służyć dzieciom jak najdłużej i zachęcać je do odkrywania nowych umiejętności. Dzięki zabawie kulko-klockami dziecko uczy się we własnym tempie. Kulko-klocki o różnych kolorach, kształtach i fakturach dostarczają zróżnicowanych wrażeń dotykowych. To niezwykły produkt, który rośnie razem z dzieckiem i wspiera jego rozwój na wielu płaszczyznach. Pomaga doskonalić precyzyjne ruchy ręki, ruch pęsetkowy i ruchy obrotowe nadgarstka. Umożliwia też ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwija kreatywność i wyobraźnię przestrzenną.
Zabawki, które wspierają rozwój sensoryczny Twojego dziecka
Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków. Kulko-klocki wspierają rozwój integracji sensorycznej, która wiąże się z procesem organizacji wrażeń zmysłowych. Nasz mózg został zaprogramowany tak, aby odbierać jak najwięcej impulsów i jest kształtowany pod wpływem ich doświadczenia. Ważne więc, aby zabawki dostarczały zróżnicowanych wrażeń dotykowych, wzrokowych czy słuchowych. Powinny też umożliwiać zróżnicowaną manipulację przedmiotami. Linia Lalaboom spełnia te potrzeby. Zapewnia dziecku kontakt z przedmiotami o rozmaitych kształtach i fakturach. W trakcie zabawy kulko-klockami Lalaboom maluszek rozwija umiejętność odbierania bodźców z dłoni.
Inspirowane Montessori
Zestawy Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie. Duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność i samodzielność. Kulko-klocki Lalaboom powstały, aby wspierać wszechstronny rozwój dziecka, w zgodzie z jego indywidualnymi możliwościami.
Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze
Kulko-klocki zostały wykonane z bezpiecznego tworzywa. Są przystosowane dla dzieci już od 10 miesiąca życia. Każda zabawka Lalaboom przechodzi serię rygorystycznych testów. Produkty Lalaboom spełniają wszystkie standardy obowiązujące w Europie (CE), Stanach Zjednoczonych (ASTM), Kanadzie (SOR) i Australii (ISO).
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci