• TINY LOVE TL13070068 Karuzela podróżna SKARBY OCEANU

163.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier (Pobranie) 17
Dostępność 10 szt.
Zostaw telefon
Najnowsza kolekcja Skarby Oceanu od Tiny Love przedstawia produkty, pozwalające na niesamowitą, podwodną podróż w głąb oceanu pełną przygód. Pozwoli Twojemu dziecku odkryć inny świat- pełen cudownych podwodnych bohaterów. Zanurz się w nietuzinkowym designie oraz spraw, aby Twoje dziecko poczuło spokój oceanu.
Wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju - oceaniczna karuzela podróżna z kolekcji Tiny Love Skarby Oceanu!
Wspieraj rozwój swojego dziecka w dobrym stylu!
Design "3 w 1" wykorzystuje kontrastujące, ale przyjemne kolory, aby stymulować wzrok dziecka już od narodzin
30 minut ciągłej muzyki z 5 różnymi utworami. Super melodie w domu i poza nim.
Specjalne zapięcie umożliwia przymocowanie karuzeli do większości łóżeczek podróżnych, kojców, fotelików samochodowych, kołysek i wózków.
Ciekawy, wyraźny design karuzeli z serii Skarby Oceanu angażuje maluchy, dzięki uroczym, uśmiechniętym postaciom.
Dzięki tej morskiej kolekcji Skarby Oceanu rozwój nigdy nie wyglądał tak stylowo! Przymocuj karuzelę podróżną do wózka, łóżeczka czy kołyski, aby wspierać rozwój swojego dziecka, jednocześnie zapewniając mu zabawę - ze stylem!
Duży klips do zamocowania na pałąku lub bezpośrednio do wózka lub łóżeczka.
Uniwersalne mocowanie które pasuje do większości łóżeczek podróżnych, kojców, fotelików samochodowych, wózków i kołysek.
Zapięcie na rzep.
Karuzela odtwarza 5 melodii do 30 minut - muzyka zajmuje i relaksuje pociechę, jednocześnie wzmacnia rozwój sensoryczny.
Wskazówki rozwojowe:
0-3 miesięcy - ROZWÓJ EMOCJONALNY I SPOŁECZNY
Już od najmłodszych lat dzieci docenią poczucie bezpieczeństwa, znajomości i stabilności, dzięki karuzeli, która może im towarzyszyć wszędzie.
od 0 do 3 miesięcy - ZMYSŁY
Kontrastujące kolory karuzeli Skarby Oceanu zapewnią idealną stymulację wzroku dla młodszych dzieci, których widzenie jest wciąż niewykształcone i niewyraźne. Wyraźny design i uśmiechnięte twarze pobudzą zmysł wzroku dziecka i wesprą jego rozwój.
od 3 do 6+ miesięcy - JĘZYK I KOMUNIKOWANIE SIĘ
Zwróć uwagę dziecka na postacie wiszące na karuzeli, aby zacząć budować słownictwo dziecka: „Gdzie jest żółwik? Tutaj!" „Gdzie jest krab? Tutaj jest!"
Każdy produkt marki Tiny Love stworzony jest z myślą o Siedmiu Elementach Rozwoju dziecka, wskazując rodzicom najlepszą drogę do tego, by ich maluch rozwijał się prawidłowo.
Poniżej znajdziesz kluczowe elementy rozwoju, które Twoje dziecko może rozwijać za pomocą tej zabawki:
Zmysły - unikatowy design, duże oczy uśmiechniętych postaci, łącznie z delikatną muzyką, oferują stymulację wzroku i słuchu dziecka.
Rozwój emocjonalny i społeczny - poczucie bezpieczeństwa jest kluczowym elementem prawidłowego rozwoju dziecka. Kojąca, znajoma muzyka, którą może usłyszeć dziecko w nieznanych i nowych miejscach uspokaja je i wspiera rozwój emocjonalny.
Język i komunikowanie się - dziecko doskonali te umiejętności leżąc w swoim łóżeczku lub siedząc w wózku czy foteliku, gaworzy na widok kolorowych postaci, uśmiechając się do nich i ćwicząc swoją mowę.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie