• KLUPŚ Łóżeczko 120x60 WILLY biały-sosna

453.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier (Pobranie) 17
Dostępność 10 szt.
Zostaw telefon
Wymiary:
wewnętrzny: 120 x 60 cm
zewnętrzny: 123 x 66 x 94 cm
wysokość dna (od podłoża):
54 cm
39 cm
24 cm
drewno sosnowe + płyta wiórowa
3 wyciągane szczeble

Drewno sosnowe wyselekcjonowane zostaje już na etapie cięcia w tartaku, dzięki czemu przyjeżdża do nas tylko oznaczone gatunkiem pierwszym. Kolejnym etapem selekcji zajmują się już nasi zaufani ludzie zatrudnieni na stanowisku technologów drewna, którzy bardzo rygorystycznie wybierają idealne elementy do stworzenia barierki ochronnej, dna i boku łóżeczka.
Bok łóżka:
Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. W trosce o bezpieczeństwo dodaliśmy dwie łączyny w boku łóżka, które wzmocniły całą konstrukcję. Nowe rozwiązanie zmieniło rodzaj montażu naszego mebla. Odbywa się on teraz w sposób przede wszystkim prostszy i szybszy. W efekcie otrzymaliśmy zwartą bryłę produktu.

Dno łóżka:
Między listwami dna znajdują się wolne przestrzenie dzięki czemu powietrze może cyrkulować cały czas. Łatwość obiegu powietrza w materacu przede wszystkim pozwoli utrzymać jego higienę, a także zachowa jego właściwości. Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Element ten jest chyba najbardziej narażony na obciążenia. Intensywne zabawy w łóżeczku muszą odbywać się bez niespodzianek, dlatego zadbaliśmy o to żeby dno wytrzymało długie lata.

Drewno z polskich lasów
Warto zaznaczyć, że do produkcji naszych mebli wykorzystujemy materiały pochodzące z Polski. Bardzo zależy nam na tym, aby wspierać rodzimą gospodarkę. Łóżeczko WILLY jest wykonane w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Tworząc meble dla naszych najmłodszych klientów, dbamy o to, aby drewno, które trafia do naszej pracowni, spełniało najwyższe standardy. W tym celu dokonujemy dwuetapowej selekcji.

Wstępna selekcja odbywa się w tartaku podczas cięcia drewna. Wówczas wybieramy tylko te fragmenty drewna, które należą do pierwszej kategorii. Elementy te trafiają następnie do naszej pracowni. W tym momencie zaczyna się drugi etap selekcji. Nasi technolodzy drewna dokładnie sprawdzają każdy element i wybierają te najlepsze z najlepszych. To właśnie z tych starannie wyselekcjonowanych kawałków drewna powstają meble, które następnie trafią do pokoiku Twojego dziecka.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie