• CHICCO 00010111000000 Wesoła Orkiestra

229.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier (Pobranie) 17
Dostępność 10 szt.
Zostaw telefon
Wesoła Orkiestra to elektroniczne pianinko, które pozwala odkrywać nuty, rozpoznawać dźwięki instrumentów muzycznych i uczy rytmu przez zabawę. Zabawka pozwala dzieciom bawić się dźwiękami i instrumentami. Słuchanie piosenek oraz zabawa dźwiękami stymulują różne obszary mózgu malucha. Jest to szczególnie ważne dla jego rozwoju, ponieważ pomaga zachować naturalną otwartość na nowe bodźce. Dodatkowo, dziecko ma możliwość nauki rozpoznawania różnych rodzajów muzyki i poczucia rytmu, a tym samym odkrywania własnego, ulubionego stylu!Zabawka posiada 2 tryby zabawy:

Tryb orkiestry: gra na różnych instrumentach muzycznych - pojedynczo lub na wszystkich razem w tym samym czasie. W tym trybie dziecko uczy się rozróżniać dźwięki popularnych instrumentów muzycznych, a także brzmienia tych samych nut generowanych przez różne instrumenty;
Tryb kompozycji: słuchanie nut i podążanie za światłami, aby krok po kroku skomponować melodię. Po skomponowaniu melodii jest ona odtwarzana w całości przez zabawkę. W tym trybie dziecko uczy się brzmienia nut, a także odróżniania niskich nut (jak DO) od wysokich (jak SI).

Wesoła Orkiestra to:
7 instrumentów muzycznych, dzięki którym dziecko poznaje brzmienie typowe dla poszczególnych rodzin instrumentów: pianino, bębenek, ksylofon, gitara elektryczna, trąbka, skrzypce pojedyncze, zespół skrzypiec;
20 piosenek i 5 gatunków muzycznych;
3 poziomy głośności;
7 światełek, po jednym dla każdej nuty, pomagają dziecku łączyć dźwięk z nutą oraz odpowiadającym im klawiszem pianina.
Podąża za rozwojem dziecka: zabawką można bawić się na podłodze, a gdy dziecko podrośnie równeiż na podwyższeniu np.: na stole.

Naciśnij jeden lub więcej przycisków, aby odkryć muzyczne akordy!
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie