• 59S Torba do sterylizacji UVC LED P26

312.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier (Pobranie) 17
Dostępność 3 szt.
Zostaw telefon
Torba do sterylizacji zasilana technologią UV LED z opatentowanym „złotym chipem". Jedno kliknięcie wystarczy, aby osiągnąć 99.9% wskaźnika dezynfekcji w ciągu zaledwie 59 sekund. Idealne, aby dbać o Twoje sprzęty codziennego użytku!.
59S otwiera nową erę sterylizacji UVC LED przy wsparciu wielu opatentowanych technologii, stosując drogie technologie sterylizacji LED w dziedzinie codziennego życia ludzi. Opatentowany „złoty chip" w połączeniu z lampą LED pozwala na niszczenie struktury molekularnej DNA bakterii i wirusów. Jego skuteczność to 99,9% zabitych bakterii i wirusów w zaledwie 59 sekund.
99,9% niszczy strukturę molekularną DNA wirusów i bakterii: (wirus ptasiej grypy, wirus żółtaczki typu A i B itp.)
Opatentowany procesor pokryty w 99,99% czystym złotem
90% oszczędności energii vs do tradycyjnych systemów sterylizacji
Bezpieczny dla środowiska nie posiada rtęci
Szybka sterylizacja w 59s
Bezpieczne dla ludzi
Przenośne urządzenia, idealny w podróży, możliwość podłączenia do portu USB
Szerokie zastosowanie (np.: aparat na zęby, końcówki szczoteczek do zębów, telefon, nożyczki, zegarek, biżuteria, zabawki, ubrania , ręczniki, pędzelki do make-up, butelki , laktatory, smoczki , elektronika , dokumenty , maski , stetoskopy , drobne urządzenia medyczne, elementy do uprawiania sportu takie jak: rękawice, szczęki itp.)
Bezpieczny, generuje niską temperaturę
Trwały i solidny
Dotychczas nie było to możliwe w tradycyjnych sposobach sterylizacji. Po raz pierwszy rozwiązanie to zastosowano w 2016r w przemyśle kosmicznym. Skuteczność sterylizacji 59S można porównać do szpitalnych systemów sterylizacyjnych. Nowoczesna technologia LED oraz zastosowanie opatentowanego chipa pozwalają na niszczenie bakterii i wirusów:
- odpornych na ciepło jak prion choroby wściekłych krów
- odpornych na niską temperaturę jak wirus ptasiej grypy
Unikalne lampy LED UVC
Opracowane przez specjalistów 59S lampy LED pokryte zostały złotem oraz specjalnym szkłem. Sterylizację tego typu stosuje się w systemach szpitalnych. Można sterylizować więcej niż 50.000 razy.
99,9% zabitych wirusów i bakterii
Światło podczerwone lampy 59S niszczy strukturę molekularną DNA i RNA bakterii, zabijając ją całkowicie już po 29 sekundach.
Przenośny, łatwy w użytkowaniu
Idealny w podróży dla całej rodziny. Pełni rolę torby/pojemnika. Wyłożony specjalną folią dzięki czemu jest odporny na wodę. Wszystko co włożysz do torby możesz wysterylizować w 59 sekund..
Wysoki poziom bezpieczeństwa
Torba posiada wbudowany magnetyczny przełącznik indukcyjny. Urządzenie przestaje działać automatycznie po otwarciu torebki sterylizacyjnej!
Idealny w podróży
Każde nasze urządzenie posiada wbudowane złącze USB. Możesz je podłączyć do power bank komputera czy w samochodzie. W zestawie zawarty jest oryginalny power bank 59S.
Mikroprocesor warty więcej niż złoto
Ponieważ energia UVC generowana przez diody LED jest ogromna, łatwo jest uszkodzić elementy lamp. Aby zapobiec wpływowi utleniania miedzi na działanie głębokich promieni UV, część wspornika każdej lampy UVC jest przetwarzana za pomocą miedziowania (miedziowanego z 99,99% czystego złota).
Szerokie zastosowanie
Można sterylizować dosłownie wszystko co zmieści się w torbie. Każda sterylizacja jest bardzo bezpieczna, skuteczna i trwa tylko 59 sekund.
Opatentowany mikroprocesor opracowany został we współpracy z ekspertami, którzy po raz pierwszy zastosowali tego typu rozwiązanie w 2016r. na międzynarodowej stacji kosmicznej.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie